Gabinety Leszczyński
Prywatne Gabinety Chirurgii Plastycznej i Estetycznej
Specjalista chirurgii plastycznej z Polanicy-Zdroju

O mnie

Leszek Leszczyński - Specjalista Chirurgii PlastycznejIstnieją dwa rodzaje piękna: piękno darowane przez Stwórcę i piękno wypracowane przez człowieka. Przynajmniej jedno z nich jest dla nas osiągalne.
Witam Państwa

Mając świadomość wielkiej odpowiedzialności ciążącej na mnie jako specjaliście chirurgii plastycznej, podejmuję się wykonywania zabiegów o charakterze rekonstrukcyjnym i estetycznym.

Doświadczenie w tej dziedzinie zdobyłem pracując pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdroju , uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach oraz konferencjach w kraju i za granicą.

Zmysł estetyczny, wyobraźnia i odpowiedzialność poparte zdobytym tu doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami pozwalają mi na wykonywanie szerokiego zakresu zabiegów operacyjnych o charakterze rekonstrukcyjnym jak i estetycznym.

Zapraszam Państwa do moich gabinetów, mając na uwadze prawdę płynącą z obiegowego powiedzenia, że ludziom pięknym bliżej do szczęścia.

Specjalista Chirurgii Plastycznej
Leszek Leszczyński

DOŚWIADCZENIE

W 1987 ukończyłem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizację I i II stopnia z zakresu chirurgii dziecięciej uzyskałem pracując w Szpitalu Wojewódzkim w Legnicy – kierownik specjalizacji dr.n.med Władysław Orzeł.

Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej otrzymałem pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy–Zdroju – kierownik specjalizacji Prof. dr h.c Kazimierz Kobus.

Obecnie pracuję na stanowisku Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu w Szpitalu im T. Marciniaka na ulicy Wiśniowej.

Jestem aktywnym członkiem:

Gabinety

Zapraszam do odwiedzenia moich gabinetów chirurgii plastycznej:
  • LEGNICA - Centrum Medyczne
  • LUBIN - CDT Medicus
  • GŁOGÓW - Tessa S.K.

gabinety

Produkcja: GABINETY Leszczyński | tel: 691 373 371 | biuro@gabinety-leszczynski.pl | SCM w Polanicy-Zdroju